Ceník dopravy - Česká republika

Pro každý produkt jsou k dispozici vždy dva typy dopravy:

  • doprava na pobočku Zásilkovny
  • doprava na adresu.

Cena dopravy na adresu se vypočítává na základě velikosti a charakteru vámi zvoleného produktu, a proto vám u mnoha produktů dokážeme zajistit i velmi výhodnou cenu přepravného. Zpravidla se jedná o produkty menších rozměrů, jako jsou šperky, magnety, kuchyňský textil, zápisníky apod.

Následující tabulka přehledně shrnuje všechny způsoby dopravy, jaké vám momentálně můžeme zajistit. 

Způsob dopravyPopisCena
Výhodná doprava na vaši adresuDopravu za výhodnou cenu vám můžeme nabídnout u mnoha produktů menších rozměrů. Pro tento způsob dopravy zpravidla využíváme služby České pošty. K zásilce od nás obdržíte číslo pro sledování. 64 Kč
Standardní doprava na vaši adresuNámi vybraný dopravce vám doveze vaši objednávku přímo na vaši adresu. K zásilce od nás obdržíte číslo pro sledování.95 Kč
Obyčejné psaní (Česká pošta)Tento způsob dopravy vám nabídneme pouze v případě, že si objednáte papírová přání. Podání ani dodání Obyčejného psaní se nestvrzuje, za tuto zásilku Česká pošta neodpovídá. K této zásilce nelze získat číslo pro sledování.29 Kč
ZásilkovnaVaši objednávku vám doručíme na vámi vybranou pobočku Zásilkovny. K zásilce od nás obdržíte číslo pro sledování. 69 Kč
Doprava zdarmaDopravu zdarma od nás získáte při minimální objednávce 2000 Kč.Zdarma

Doprava do Evropské unie

Přejete-li si doručit zboží do jiného státu Evropské unie, než je Česká republika, napište nám a my vám zašleme nabídku poštovného podle počtu a charakteru vámi vybraných produktů. Vždy se snažíme najít co nejvýhodnější způsob doručení.

Expedice zboží

Objednané zboží zpravidla expedujeme do 1 pracovního dne. Další 2 dny pak standardně trvá samotná doprava. Počítejte tedy prosím s tím, že vaše zásilka dorazí zhruba do 3 pracovních dnů od objednávky, v exponovaných dobách (zejména kolem Vánoc) to pak může být o trochu déle. 

Pokud na doručení zboží velmi chvátáte, sháníte třeba dárek k rychle se blížícím narozeninám, napište nám to do poznámky a my vaši objednávku odbavíme prioritně.

Sledování zásilky

Ke každé vyexpedované zásilce (s výjimkou Obyčejného psaní) od nás obdržíte číslo ke sledování. Toto číslo pak můžete zadat do naší aplikace Sledování zásilek a zjistit, kde se vaše zásilka momentálně nachází a kdy bude s největší pravděpodobností doručena. 

Balné

Balné je u nás ZDARMA. Protože chceme udržet ceny za vyexpedování zásilek co nejnižší a zároveň se snažíme smýšlet „zeleně“, občas balíme naše produkty do recyklovaných krabic. Trochu tím pomůžeme naší planetě a zároveň tím dáme nový život kartónu, který by jinak putoval na skládku. Nemusíte se však bát, že vám zboží dorazí v ušmudlané a umaštěné krabici. Krabice jsou vždy v perfektním stavu a několikrát zkontrolované, zpravidla se totiž jedná o obaly, ve kterých nám náš dodavatel doručil to samé zboží do našeho e-shopu.

Možnosti platby

Platit za zboží v našem e-shopu můžete několika způsoby a vždy vám na to dáme 10 dnů od objednávky. Pokud do 10 dnů od objednávky platbu nepoukážete, vaši objednávku stornujeme.

Platit u nás můžete:

  • bankovním převodem 
  • kartou (Visa, Mastercard, American Express)
  • na dobírku

Všechny výše uvedené platební způsoby nabízíme ZDARMA, pouze platba na dobírku je zpoplatněna částkou 55 Kč

Platby kartou probíhají přes zabezpečené šifrované rozhraní společnosti Stripe. Anglomanie.cz nemá k detailům těchto plateb přístup, a nemůže tedy nahlížet do vašich karetních údajů.