Papírová vánoční přání s anglickými motivy

Papírová vánoční přání s anglickými motivy

Blíží se Vánoce, a tak opět otevírám bazar anglických vánočních přání. Jeho účelem a důvodem je ztenčit mou sbírku těchto pěkných přáníček a možná i někomu udělat radost. Věřím totiž, že pořád existují lidé, kteří ručně psaná přáníčka v obálce s olíznutou známkou na Vánoce posílají. Já tedy ano.

Za léta života v Anglii jsem byla obdarována spoustou přáníček od přátel a známých, když jsem se kdysi neprozřetelně zmínila, že mi anglické motivy připadají roztomilé. Teď už to přerostlo únosnou mez, skladuji je ve dvou krabicích a ráda bych to omezila alespoň na tu jednu.

Všechna přáníčka jsou samozřejmě nepopsaná (ta s věnováním si nechám pro sebe). Od některých motivů mám pouze jeden kus, ale některá přáníčka mám i ve více vydáních. Jakmile je udám, další už nebudou. Sbírku rozhodně už doplňovat nechci.

Tak se mrkněte, třeba vás to alespoň vánočně naladí.

>> VSTOUPIT DO BAZARU VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ <<
 


Kate

Oblíbené období: 1880 - 1940 (od Victorie až po Churchilla). Nedám dopustit na: Jane Austenovou, fish'n'chips, Somerset a Dorset, hot cross buns, britský akcent, sash windows, seriálovou produkci BBC, oheň v krbu, Bath a Cirencester, přístavní mola a jarní meze poseté divokými narcisy. Čaj s mlékem piji pouze, když chci na někoho udělat dojem. Výhody oddělených kohoutků na teplou a studenou vodu mi dosud nebyly nikým objasněny, naopak výhody kruhových objezdů jsem pochopila poměrně záhy, na vlastní kůži a ve vlastním autě. Od té doby si řízení nalevo užívám! Kate můžete kontaktovat e-mailem na: kate@anglomanie.cz.

Leave a Reply